Naše služby

„Jsme digitální agentura dnešní doby, děláme to čemu věříme“

 

Webové stránky

Tvoříme webové stránky na míru, protože už dávnou nejsou pouze výkladní skříní firem, kam se člověk jde podívat, co firma dělá a kde sídlí.

Marketing a sociální sítě

Marketing není jen o tom, aby jste byli vidět. Vždy stanovíme cíle a směr, kterým se vydáme a s jakými nástroji budeme pracovat.

E-shopy

Tvoříme e-shopy na platformě, které prodávají. Jejich tvorba je pro nás klíčová, protože pokud roste klient rosteme i my.

Všechny nabízené služby

Nabízíme široké portfolio služeb.

Webové stránky

Tvoříme webové stránky na míru, protože už dávnou nejsou pouze výkladní skříní firem, kam se člověk jde podívat, co firma dělá a kde sídlí.

Dnes hraje web rozhodující rolu jestli zákazník vaše služby nebo produkty využijí či nikoli.

Proto je pro nás důležité využít maximální možnosti, které dnešní doba přináší

Jestli jste malá, střední nebo velká firma pro nás nehraje roli, ke každému klientovi přistupujeme stejně.

Responzivní web neboli, web zobrazující se na počítači, tabletu i smartphone je pro nás samozřejmostí.

Při tvorbě vycházíme z cílů, které si společně stanovíme, aby vše do sebe zapadalo tak jak má.

E-shopy

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Především na platfomě ShoptetJejich tvorba je pro nás klíčová, protože pokud roste klient rosteme i my.

Dnes není e-shop jen o prodeji produktů, ale i služeb , díky kterým Vaše podnikání bude fungovat.

Velkou roli hraje ta správná funkčnost řešení, aby se k Vám zákazníci rádi vraceli.

Marketing a sociální sítě

Marketing není jen o tom, aby jste byli vidět. Vždy stanovíme cíle a směr, kterým se vydáme a s jakými nástroji budeme pracovat.

Umíme identifikovat Vaši potřebu a cíl a díky tomu mají naše marketingové strategie tu pravou hodnotu.

Sociální sítě jsou v dnešní době čím dál populárnější, jejich možnosti jak oslovit zákazníky a tu správnou cílovou skupinu, jsou přesně to s čím Vám pomůžeme. Díky našim zkušenostem a spolupráci s influencery, se Vaše značka, produkty nebo služby nestraní ba naopak budou vyčnívat nad ostatními.

Branding

Branding je další důležitý nástroj jak Vás zákazníci vnímají. Je důležité nastavit tu správnou firemní identitu, aby korespondovala nejen s Vámi a tváří vaší firmy, ale i tím jak jí vnímají zákazníci.

Strategie značky vám pomůže pochopit, proč vaše značka existuje, v čem se odlišuje od ostatních a co přináší zákazníkovi. Slouží jako odrazový můstek pro všechny vaše aktivity. Je mnoho způsobů jak vytvořit firemní identitu, pojďme spolu najít tu pravou.

Grafický design

Pro klienty tvoříme vizuál nového webu nebo e-shopu. Pracujeme s dodanými podklady nebo je v případě potřeby sami vytvoříme – od loga, přes korporátní identitu, až po fotky a texty, které jsou pro návrh grafiky stejně důležité..

Vytváříme ucelené koncepce corporate designu včetně.  grafických manuálů. Dobře provedené grafické ztvárnění, které zaujme nejenom zpracováním.

PR

Zajistíme a vyhledáme vhodná media k publikaci PR článků podle Vašeho oboru. Doporučíme Vám vhodné rozpočty, které co nejefektivněji můžeme rozdělit mezi jednotlivá media a časové období.

Veškerou komunikaci s vybranými medii či korekturou PR článků zajistíme. O úspěšnosti každého článku zajistíme přesná data a doporučíme další postup. PR články nejen rozšíříte povědomí o Vaší značce, odbornosti a znalosti ve Vašem oboru, ale také zvýšíte návštěvnost webu.

Měníme Vaše představy v realitu

Od grafického návrhu až ke konečnému výsledku, dáváme Vašim představám život.

Jak o nás mluví naši klienti

Poskytujeme našim klientům ten nejlepší servis, který si zaslouží.

Se společností Defilé media spolupracujeme už téměř rok. Přesvědčili nás svým poctivým přístupem, výbornou komunikací i snahou o co nejrychlejší reakci na všechny naše potřeby a požadavky. Konečně je Naše firma vidět a nezapadá mezi konkurencí. Oceňuji individuální poradenství na míru a rychlé řešení problémů.

Pavel Trikal

Majitel, Auto EPS

Pojďme začít naší spolupráci

Chcete zahájit spolupráci, máte dotaz ohledně našich služeb, nebo se nám chcete prostě ozvat? Využijte kontaktní formulář a my se Vám brzy ozveme zpět.